Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Tarihçe

Tarihçe

Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri Tic. A.Ş. olarak Avrupa'nın çeşitli noktalarına karayolu taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 2013 yılında kurulduk. 2015 yılında Ege Bölgesi'nin en köklü taşımacılık firmalarından olan Arspet ile güçlerimizi birleştirdik. Sektörümüzün artan lojistik ihtiyaçlarını öngörerek hizmetlerimizi her geçen gün genişlettik. İstanbul ofisimizi açtığımız 2020, yatırımlarımızı ve hedeflerimizi daha da büyüttüğümüz, bir yıl oldu. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeten şeffaf, güvenilir, inovasyon odaklı ve özelleştirilmiş hizmetlerimiz ile kısa zamanda Türkiye'den dünyaya açılan, sektöründe öncü lojistik şirketlerinden biri olduk.

Üstün kalite anlayışımız; profesyonel ekibimiz; AR-GE'ye, koşulsuz müşteri memnuniyetine, günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarına, güncel teknoloji sistemlerine ve sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem ile fark yarattık. Bugün müşterilerimizin ürünlerinin ilk üreticiden nihai tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, paketleme ve dağıtım ağını kara, hava, deniz ve intermodal taşımalar olmak üzere her alanda ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. Farkımız, etkili bir lojistik sistemi için gereken ürün, lokasyon, zaman, miktar, kalite ve fiyat bileşenlerinin uyum içerisinde yürütmekteki başarımız.

Nakliye ve lojistik sektöründe, başta Almanya olmak üzere, Benelux, Avusturya, İsviçre, İtalya, Romanya, İspanya ve Portekiz' de özmal araçlarımız ile yoğun olarak komple ve parsiyel taşımalar yapıyor Slovenya'da ise yabancı plakalı araçlarımız ile hizmet sağlıyoruz.

Slovenya, İtalya ve Almanya'da da ofislerimiz bulunmakta, bu ofisler aracılığı ile hizmet ağımızı dünya kalitesine çıkardığımız ve Türkiye'den dünyaya açılan kapı olduğumuz, ülkemizi temsil edebildiğimiz için gururluyuz.