Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
AR-GE

AR-GE

Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak var olan hizmetlerimizin geliştirilmesi ve farklı iş modelleriyle desteklenmesi için bilgi ve teknolojimizi Ar-Ge merkezimizde üretiyoruz. Stratejik planlamadan süreç geliştirmeye, operasyonel bütünlükten optimizasyona, proje yönetiminden simülasyona, yazılım geliştirmeden otomasyona akıllı sistemlerden faydalanıyoruz. Dijital dönüşüm ile inovatif iş modelleri oluşturarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılıyor, müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlıyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımızda talep tahmin etme, kapasite planlama, rotalama, dağıtım ağı tasarımı, fiyatlandırma, kalite yönetimi, tesis tasarımı, yatırım planlama, akıllı depolama sistemleri, sipariş yönetim sistemleri, nakliye dağıtım sistemleri, otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri, geleceğin ulaşım sistemleri, robotik teknolojiler gibi alanlarda sürdürüyor; tüm süreci simüle ederek lojistik zincirin her evresini birbiriyle entegre edebiliyor, takip ve müdahale edebiliyoruz.

Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak amacımız hizmetlerimize hız, entegrasyon, doğruluk, mükemmellik ve verimlilik sağlayarak sadece müşterilerimize değil, sektörümüze, ülkemize ve dünyaya katkıda bulunmak.