Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Hakkımızda

Hakkımızda

Zaman Kazandıran, Güvenilir,
Hızlı Lojistik ve Nakliye Çözümleri!
Kurumsal yönetim kültürümüzün en başında değerlerimiz gelir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincimizle değerlerimizi oluştururuz.
Önceliklerimiz:

Güvenilirlik
Tüm çalışmalarımızın, hizmetlerimizin ve iş birliklerimizin ana temelini güvenilir olmak oluşturmaktadır. Bu amaçla çalışmalarımızı açık ve şeffaf olarak sürdürürüz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini, günümüzün ve geleceğin ihtiyaçları ile teknolojiye verdiğimiz önemi, özelleştirilmiş hizmet yaklaşımımızı içeren Kalite Politikamız değerlerimizin üst sırasında yer alır.
İnovasyon Hizmetlerimizin başarısını ve kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlarız.
Bütünlük Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla, çalışanlarımızla, çevremizle, ülkemizle ve dünya ile bir bütün olduğumuzu biliyoruz ve yasalara, kurallara, gelenek ve göreneklere, farklılıklara, değerlere saygı gösteririz.
Katkı sağlamak Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak değerlerimizi kalite politikamızdan çevre politikamıza, sürdürülebilirlik çalışmalarımızdan AR-GE çalışmalarımıza, yeşil lojistik yaklaşımımızdan sosyal sorumluluk yaklaşımımıza yansıtırız.
VİZYONUMUZ
Sürekli gelişimle beklentileri aşan kalitede, özelleştirilmiş hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan, sürdürülebilir, global bir kurum olmaktır. Fark yaratarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak, sektörümüzün gelişimine katkı sağlayan güçlerin arasına katılmak.
MİSYONUMUZ
Ödünsüz kalite anlayışı ile rotasını “en iyiye” yöneltmiş bir lojistik firması olarak, müşterilerine güvenli hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, sürekli gelişen bir şirket olmak. Ülkemizde ve dünyada rekabet edebilen, sürdürülebilir mükemmellik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile varlığımızı devam ettirmek.