Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kalite Politikası

Kalite Politikası

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız:
Bizi sektörümüzde güçlü yapan yönlerimizden biri “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ne verdiğimiz önem. Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak müşterilerimizin beklentilerini bilmek ve bu beklentiler doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaktır. Müşterilerimizin tedarikçilerden başlayıp ulaşmak istedikleri noktaya kadar devam eden süreci tek elden yönetiriz. Bu süreç boyunca müşterilerimiz ile etkili bir iletişim ağı yürütür ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlarız. Kısaca koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağı olmak için hizmet veririz.

Günümüzün ve Geleceğin İhtiyaçları ile Teknolojiye Verdiğimiz Önem:
Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak her geçen gün hizmet noktalarımızı ve hizmetlerimizi genişletiyor, günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını ön görerek en güncel teknoloji ve dijital sistemler ile donatılmış etkili bir lojistik hizmeti veriyoruz. Kullandığımız dijital sistemler sayesinde bir taraftan müşterilerimiz ile etkileşim içerisinde olurken diğer taraftan da verimli ve çevreci bir şekilde süreci yönetiyoruz. Dünyaya kara, deniz, havayolu ve intermodal taşımacılığı hizmeti veren, profesyonel ekibimiz ile araç filomuzu genişletip Türkiye'deki lojistik kavramını farklı bir noktaya taşımayı hedefliyoruz.
 
Özelleştirilmiş Hizmet Yaklaşımımız:
Hizmet yaklaşımımız tüm tedarik zinciriniz için size özel çözümler üretmek. Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak süreçleri tek çatı altında yönetmede ihtiyacınız olan uzmanlığa, deneyime, araçlara sahibiz. İhtiyaçlarınızın küçük ya da büyük olması fark etmeksizin özelleştirilmiş hizmet yaklaşımımızla yanınızdaki iş ortağı biziz.