Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat ve lojistik sektörünün tüm hizmetlerini birada ve rekabetçi fiyatlarla sunan, güvenilir hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, deneyimli ve öncü firmalardan biriyiz. Ürünlerinizin istediğiniz zamanda, istediğiniz yere, koşullarınız dahilinde, sorunsuz ve en maaliyet avantajı ile şartlara ulaşmasını sağlarız. Yükünüzün her aşamasını takip edip, yükünüzün her aşamasını sizinle paylaşıyoruz.
Ürünlerinize, gideceği ülke/ülkelere ve miktara uygun olarak HAVAYOLU, KARAYOLU, DENİZYOLU, INTERMODAL, FUAR VE PROJE TAŞIMACILIĞI  veya entegre taşıma yöntemlerinden şartlarınıza en uygununu seçiyor, alternatifleri ile onayınıza sunarak ideal taşımacılık yöntemini belirliyoruz.
Çalışacağınız firmanın nakliyat ve lojistik sektörünün belgelendirilmiş, bilinen, deneyimli firmalarından biri olması, müşteri temsilcinizin bu firmada görevli ve deneyimli olması. Aynı zamanda tüm sorularınızın cevaplanması, tüm sorunlarınız için çözüm yollarının önerilmesi.
Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak çalıştığımız firmaların diğer işlemleri gibi gümrük işlemlerini de yapıyoruz. Müşterilerimize gümrük mevzuatı ve yönetmelikler hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıyor, yasal yükümlülükleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz.
Tüm ürünlerimiz özelliklerine uygun olarak, son teknolojik ekipmanlarla gerekli tüm önlemler alınmış, sigortalı ve garantili olarak, titizlikle taşınmaktadır. Ürünlerimizin herhangi bir kaybolma, kırılma veya zarar görme durumunda maddi kayıp CMR Sigortası limitleri dahilinde sigorta tarafından firmalarımıza ödenmektedir.