Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

Doğayı korumak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek için

Çevre Politikamız kurumsal yönetim kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak kurulduğumuz gün itibariyle müşterilerimize, sektörümüze, ülkemize ve dünyaya katkı sağlamayı kendimize misyon edindik. Çevre Politikamız da bunlardan biri ve tüm faaliyetlerimizi Çevre Yönetim Politikamız ile gerçekleştiriyoruz.

Çevre Yönetim Politikamızda amacımız çalışmalarımızla çevre bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, dünyanın kaynaklarını korumak, bu konudaki her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmek ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak. Bu nedenle çalışmalarımızda sektörel ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getiriyor; etik kurallara, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uyuyor, gerekli önlemleri alıyor, geri dönüşümü olan, çevreye daha az zararlı malzemelerin ve çevre dostu teknolojilerin kullanımına öncelik veriyoruz. Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak çalışanlarımızı da bu politikamız ile ilgili adımları atmaları için eğitim ve organizasyonlarla destekliyoruz.

 


Çevremizi, doğamızı korumak, temiz ve yaşanır bir dünya için
Karbon Ayak İzimizi azaltmak için çalışıyoruz.


Karbon ayak izimizi azaltmaya odaklanmak öncelikli politikalarımızdan biri. Lojistik hizmetlerimizi planlamaktan yeni nesil araçlar kullanmaya Karbon Ayak İzimizi azaltmaya önem veriyoruz.

Öz mal araçlarımızı ve yatırımlarımızı elektrikli ve doğa dostu araçlar olarak filomuza katıyoruz.

Tırlarımız ile katettiğimiz kilometreler için doğamıza katkıda bulunuyoruz. Ektiğimiz her bir ağaç havadan 3,7 kilogram karbondioksit emiyor.

Ofislerimizde geri dönüşümlü malzemeler kullanmaya özen gösteriyor, atık yönetimi uyguluyoruz.

Konsolide Taşımacılığı ön plana çıkarıyor, daha az araç ve yakıt kullanarak karbondioksit emisyon azaltımına dikkat ediyoruz.

Depolarımızda led ampul ve sensörlü aydınlatma sistemi kullanıyor, ihtiyaç oldukça kullanılmasını sağlıyor, enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Ekiplerimizi karbon ayak izi konusunda bilinçlendiriyor, kişisel olarak karbon ayak izlerini azaltmaları için destek oluyoruz.

Tüm faturalarımızı e-fatura olarak kullanıyoruz. Karbon Ayak İzimizi kontrol etmenin büyük farka neden olacağını biliyor, Karbon Ayak İzimizi azaltmak için daima yeni adımlar atıyoruz.