Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Çalışma İlkelerimiz

Çalışma İlkelerimiz

Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak, dünyaya, ülkemize, toplumumuza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve canlılara karşı saygımız ve sorumluluklarımız ile çalışma ilkelerimizi benimseriz.

Önceliğimiz; yasalara ve mevzuatlara uymak, doğru, hızlı, değer yaratan ve avantajlı iş kalitesi ile hizmet ve çözümler sunmak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, çalışanlarımızın haklarını, sağlıklarını korumak ve iş güvenliklerini sağlamak, şeffaf, dürüst, güvenilir, profesyonel, adil, yeniliklere açık olmaktır.

Hizmet kalitemizi ve verimliliğimizi artırmak için gerekli adımları atmak, yaş, dil, ırk, cinsiyet, medeni durum, din, siyasal düşünceler farklı olsa da eşit davranmak, çevre, eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerine destek olmak, insani rekabet kurallarına uymak ve kurumsal olarak sosyal sorumluluk çalışmaları yürütmektir.

Çalışma ilkelerimizi hafızalarımızda sürekli güncel tutar, şirketimizin örnek bir şirket olması için çalışırız.