Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

Hakkımızda

Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri TİC. A.Ş. kendi özmal araçlarıyla başta Almanya olmak üzere Hollanda, Belçika, Avusturya ve İsviçre’ye kara yolu ile parsiyel ve komple araç taşımacılığı ve lojistik hizmet sağlayıcı olarak görev üstlenip,  Almanyada’ki dağıtım ve toplama depolarından Avrupa'nın birçok noktasına karayolu taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. 

ATOM müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Başta Avrupa ve Asya olmak üzere tüm Dünya ‘ya transfer gerçekleştiren Atom Lojistik Kara, Hava, Deniz ve Demir yollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite sunarken, aynı zamanda koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağınız olmak için hizmet vermektedir.

Zaman içerisinde hizmet noktalarını büyük ölçüde genişleten Atom Lojistik, kullanılan en güncel teknolojiler ile donatılmış çevreci, her açıdan verimli ve yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alan ekipmanları ile bu hizmete kombine bir şekilde lojistik hizmeti sunmaktadır.
Atom Lojistik dünyaya deniz ve havayolu hizmeti veren %100 Türk sermayeli, lojistik hizmetini ve tedarik zincirini iyi bilen yöneticilerin ve hizmet sağlayıcıların güçbirliği ile kurulmuştur ve günden güne araç yatırımına konsantre olmuş hizmet yelpazesini genişletmeyi hedef almıştır.

Avrupa standartlarına uygun, çevreye duyarlı..

1476/1 Sokak Katipoğlu İş Merkezi No:12 K:2 D:2 Alsancak, İzmir, Turkey

T. +90 232 465 2 888 / F. +90 232 465 2 889

info@atomlojistik.com