Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

DEPOLAMA

Atom Lojistik müşterilerine özel çözümler sunmakta , müşterilerinin iş değerlerini arttırmak için deneyimli partnerlerle çalışmaktadır. Firmamız gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetinde sahip olduğu teknik bilgi ve deneyimli personellerle depolama alanında çözüm odaklı çalışıp, gümrüklü ve serbest depo alanlarıyla operasyonlardan kusursuz verim sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. 

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde  A tipi Genel Gümrüklü Antreposu 4900 m²'si kapalı 4600 m²'si açık alana sahiptir. A tipi genel antrepomuz değişik tipteki ürünlerin depolanması için 2 bölümden oluşmakta olup yükleriniz niteliğine göre ayrı ayrı yerlerde depolanmaktadır. Antrepo rejimi çerçevesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz bulunmaktadır.

Yurtiçinde ve geniş acente ağı sayesinde Yurt Dışında da depolama Hizmeti vermekteyiz. 

Hizmetlerimiz :

  • Yurtiçi ve yurtdışı depolama 
  • Gümrüklü gümrüksüz depolama
  • Depo yönetim sistemi, sipariş yönetimi, envanter kontrol, depo operasyonları ve sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. 
  • Üretim / Sevkiyat öncesi hazırlama, dizme, birleştirme, paketleme servisleri sunulmaktadır.
  • Barkodlama ve etiketleme ile ambalaj ve sarf malzeme yönetimi hizmeti verilmektedir. 
  • Ambalaj ve sarf malzeme yönetimi 
  • İade mal yönetimi hizmeti sunulmaktadır.
1476/1 Sokak Katipoğlu İş Merkezi No:12 K:2 D:2 Alsancak, İzmir, Turkey

T. +90 232 465 2 888 / F. +90 232 465 2 889

info@atomlojistik.com