Online Yük Takibi

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more. -or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here'

Araç Filomuz

C2 lisansına sahip firmamız özmal araçları ile Avrupa’ ya geniş acentelik bağlantıları ile hizmet vermektedir.

Araçlarımız Avrupa standartlarına uygun, çevreye duyarlı EURO 5 normlarına sahip araçlardır. Tır filomuz, tenteli, askılı ve mega dorseler ile kurulmuştur. 

27 adet çekici ve 48 adet dorseye sahip olan şirketimiz, kayar çatı tenteli, kapalı kasa römork ve askılı römorklarının dışında Minivan ekspres taşıma hizmetiyle,  taşınan her ürünün cinsine bakılmaksızın CMR sigortası ile teminat altına alınmıştır. 

ADR konvansiyonuna uygun tecrübeli şoförler, donanımlı araçlar ve sürücüleriyle tehlikeli madde taşımacılığında da hizmetlerimizin arasındadır. 
Askılı konfeksiyon taşımacılığı da gerçekleştiren Atom ; sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı ve anlaşmalı depolarında sunduğu barkodlama, kolileme, paketleme, kalite kontrol gibi hizmetlerle fark yaratır.

Mini-van ekspres servisimiz ile Türkiye-Avrupa hattında 36-48 saatte garantili teslimat olanağı sağlamakta. Tehlikeli maddelerle birlikte askılı tekstil taşımaları için havayoluna alternatif olarak devreye aldığımız minivan hizmetimize ilgi her geçen gün artmaktadır. Sektörlerdeki müşterilerimize karayolundan minivan ile gümrükleme dahil termin garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunmaktayız. 

Atom lojistiğin en büyük gücü; müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tip ve sayıda aracı her an temin edebilmesidir. 

Avrupa standartlarına uygun, çevreye duyarlı..

1476/1 Sokak Katipoğlu İş Merkezi No:12 K:2 D:2 Alsancak, İzmir, Turkey

T. +90 232 465 2 888 / F. +90 232 465 2 889

info@atomlojistik.com